Tillbaka till katalog
1393 - Certina NewArt herrarmbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
CERTINA, armbandsur, NewArt, 14 k guld, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, cal 25-651, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 33,5 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
786103
Datum:
2020-08-23