Tillbaka till katalog

1393 - Certina NewArt herrarmbandsur

1393 - Certina NewArt herrarmbandsur
1393 - Certina NewArt herrarmbandsur
1393 - Certina NewArt herrarmbandsur
1393 - Certina NewArt herrarmbandsur
1393 - Certina NewArt herrarmbandsur
1393 - Certina NewArt herrarmbandsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

CERTINA, armbandsur, NewArt, 14 k guld, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, cal 25-651, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 33,5 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

786103

Datum:

2020-08-23