Einar Jolin 2 färglitografier

Einar Jolin 2 färglitografier
Einar Jolin 2 färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): (2) stockholmsmotiv, signerade samt numrerade, -Jolin, 233/360, färglitografi, ca 55x46 respektive 55x48 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Ej examinerade ur ramar

786105

2020-06-26