Soffa Hemmakväll Carl Malmsten

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Hemmakväll", soffa, formgivningsår 1960, AB O.H. Sjögren, Tranås, sitthöjd ca 40, längd ca 185 cm

Klädsel med slitage, skador

786108

2020-06-29