Eva Ström Svensson

Eva Ström Svensson
Eva Ström Svensson
Eva Ström Svensson
Eva Ström Svensson
Eva Ström Svensson
Eva Ström Svensson

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVA STRÖM SVENSSON (född 1948): "Vid fönstret", signerad Eva S Svensson, olja på duk, mått ca 70x60 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

786113

2020-06-26