Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, fåtöljer ett par, "Hemmakväll", formgiven 1960, O.H. Sjögren, Tranås, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med slitage, skador
786118
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här