Fåtöljer ett par Hemmakväll Carl Malmsten

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, fåtöljer ett par, "Hemmakväll", formgiven 1960, O.H. Sjögren, Tranås, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage, skador

786118

2020-06-29