Orator damarmbandsur

Orator damarmbandsur
Orator damarmbandsur
Orator damarmbandsur
Orator damarmbandsur
Orator damarmbandsur
Orator damarmbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

ORATOR, damur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, manuell, mineralglas, länk 14 k, längd 165 mm, diameter 21 mm, vikt ca 12 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor, bruksslitage

786134

2020-06-22