Orator damarmbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
ORATOR, damur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, manuell, mineralglas, länk 14 k, längd 165 mm, diameter 21 mm, vikt ca 12 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor, bruksslitage
786134
2020-06-22