1512 - Huggblock restaurangmodell

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGGBLOCK, restaurangmodell, block i björk, underrede i furu, låsbara gummihjul, 1900-talets andra hälft, höjd ca 90, 41 x 41 cm

Bruksslitage

786135

2020-08-23