1515 - Fotskrapa och paraplyställ

Såld för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

FOTSKRAPA och PARAPLYSTÄLL, bemålat gjutjärn respektive mässing, 1900-tal, höjder ca XX respektive YY cm, medföljer hemmasnidad trästav

Bruksslitage

786150

2020-08-23