1516 - Tamburmajor wienerstil

1516 - Tamburmajor wienerstil
1516 - Tamburmajor wienerstil

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAMBURMAJOR, wienermodell, varmböjd bok, 1900-talets första hälft, sannolikt Thonet, höjd ca 205, Ø 60 cm

Bruksslitage

786153

2020-08-23