1516 - Tamburmajor wienerstil
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TAMBURMAJOR, wienermodell, varmböjd bok, 1900-talets första hälft, sannolikt Thonet, höjd ca 205, Ø 60 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
786153
Päivämäärä:
2020-08-23