Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, terracotta, skulptur föreställande lutande man, signerad samt daterad, Almar L, 1971, höjd ca 20 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksspår
786156
2020-06-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner