Oidenitiferad Konstnär skulptur i terracotta

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, terracotta, skulptur föreställande lutande man, signerad samt daterad, Almar L, 1971, höjd ca 20 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksspår

786156

2020-06-26