Samling silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAMLING SILVER, 38 delar, 1900-tal, bestående av ljusstakar, sockerskål, gräddkanna, bricka, saltkar med sked, skål samt kaffeskedar, vikt ca 550 gram, ej ljusstakar medräknade
Smärre slitage, enstaka gravyr förekommer
786170
2020-06-27