Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAMLING SILVER, 38 delar, 1900-tal, bestående av ljusstakar, sockerskål, gräddkanna, bricka, saltkar med sked, skål samt kaffeskedar, vikt ca 550 gram, ej ljusstakar medräknade

Smärre slitage, enstaka gravyr förekommer

786170

2020-06-27