1517 - Byrå England

1517 - Byrå England
1517 - Byrå England
1517 - Byrå England
1517 - Byrå England
1517 - Byrå England
1517 - Byrå England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, stor modell, bonad ek, detaljer i mässing, 5 lådor, 1800-talets första hälft, sannolikt England, höjd ca 124, 124 x 57 cm

Bruksslitage, torrsprickor

786174

2020-08-23