Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ACKE OLDENBURG (1923-2005): Porträtt med hängande tvätt i bakgrunden, signerad och daterad Acke Oldenburg 1991, numrerad 229/350, med dedikation, litografi, motivmått ca 45x60 cm
786181
2020-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här