Acke Oldenburg litografi

Acke Oldenburg litografi
Acke Oldenburg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Porträtt med hängande tvätt i bakgrunden, signerad och daterad Acke Oldenburg 1991, numrerad 229/350, med dedikation, litografi, motivmått ca 45x60 cm

786181

2020-06-24