Gunnar Nylund vas Rörstrand 1940-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR NYLUND, vas, Rörstrand 1940-tal, stengods, harpälsglasyr i brunt, signerad R SWEDEN GN, höjd 22 cm

Andra sortering

786200

2020-09-13