NK karmstol

NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, karmstol, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, vitmålad, sitthöjd ca 44 cm

Färgbortfall och slitage

786209

2020-06-23