Lampa 1900-tal

Lampa 1900-tal
Lampa 1900-tal
Lampa 1900-tal
Lampa 1900-tal
Lampa 1900-tal
Lampa 1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDS-/GOLVLAMPA, 1960/70-tal, ANF, basplatta i orange glasmassa, fot i metall och orange glasmassa, höjd med sockel ca 86 cm

Lamphållare med skador

786214

2020-06-23