Gunnar Nylund 5 miniatyrer Rörstrand

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR NYLUND, miniatyrer 5 st, Rörstrand 1950-tal, stengods, unika, harpälsglasyrer i bruna och gröna nyanser, signerade R SWEDEN GN och olika beteckningar (unikat-numrering), höjd 5-8 cm

786224

2020-09-13