Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR NYLUND, miniatyrer 5 st, Rörstrand 1950-tal, stengods, unika, harpälsglasyrer i bruna och gröna nyanser, signerade R SWEDEN GN och olika beteckningar (unikat-numrering), höjd 5-8 cm
786224
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här