Cane-Line fåtöljer rotting

Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting
Cane-Line fåtöljer rotting

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CANE-LINE, 1 par, "Hampsted", fåtöljer, konstrotting, Danmark, 2000-tal, klädsel natur, sitthöjd 46 cm

Obetydligt slitage, framstår som oanvända

786230

2020-06-24