Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KISTA, på benställning, daterad 1807, ek, skuren dekor, höjd ca 80, 75 x 42 cm

Kuntoraportti

Bruksspår

786231

Päivämäärä:

2020-06-29