Byrå 6-lådig

Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ, 6-lådig, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 65, 27 x 23 cm

Bruksslitage

786239

2020-06-29