Minatyrer

Minatyrer
Minatyrer
Minatyrer
Minatyrer
Minatyrer
Minatyrer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRER, 4 st., damporträtt varav ett föreställande Mona Lisa, varav 2 signerade, rammått ca 10x8, 12x11, 14x11, 16x14 cm

Ramar med sprickor, skador

786249

2020-06-22