Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRER, 4 st., damporträtt varav ett föreställande Mona Lisa, varav 2 signerade, rammått ca 10x8, 12x11, 14x11, 16x14 cm
Ramar med sprickor, skador
786249
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här