Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LARS FALK (1922-2018), olja på duk, stilleben med fiol, olja på duk, signerad, 48x67 cm.
Fint skick.
786257
2020-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här