Lars Falk olja på duk

Lars Falk olja på duk
Lars Falk olja på duk
Lars Falk olja på duk
Lars Falk olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LARS FALK (1922-2018), olja på duk, stilleben med fiol, olja på duk, signerad, 48x67 cm.

Fint skick.

786257

2020-08-08