1518 - Skåp 1800-/1900-tal

1518 - Skåp 1800-/1900-tal
1518 - Skåp 1800-/1900-tal
1518 - Skåp 1800-/1900-tal
1518 - Skåp 1800-/1900-tal

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP, nyrenässans, fanerat i ek, betsat, dörrpar, bakomvarande inredning med flyttbara hyllor och 2 lådor, 1800-/1900-tal, höjd ca 215, 127 x 64 cm

Bruksslitage, maskstunget

786268

2020-08-23