1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal

1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal
1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal
1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal
1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

800 SEK

KYLSKÅP, vitlackerad plåt och trä, 1800-/1900-tal, höjd ca 129, 61 x 48 cm

Bruksslitage

786275

2020-08-23