Hugo Öfverström olja på duk

Hugo Öfverström olja på duk
Hugo Öfverström olja på duk
Hugo Öfverström olja på duk
Hugo Öfverström olja på duk

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM, (1900-1973), olja på duk, fiskebåtar och ekor vid brygga, signerad, 66x88 cm.

Hål i duk, i övrigt fint skick.

786277

2020-08-08