Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL med konsol, omkring 1900, betsat trä, fasett slipat glas, total höjd ca 224 cm
Märken, repor, slitage
786278
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här