Spegel med konsol omkring 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med konsol, omkring 1900, betsat trä, fasett slipat glas, total höjd ca 224 cm

Märken, repor, slitage

786278

2020-06-29