1521 - Restaurangskylt

1521 - Restaurangskylt
1521 - Restaurangskylt

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKYLT, tredimensionell, för utskänkningsställe, föreställande druvklasar och vinblad, skuret trä, bemålad och bronserad, 1800-tal, höjd ca 70, Ø 40 cm

PROVENIENS: Vinhandel i Köpenhamn

Bruksspår

786280

2020-08-23