1521 - Restaurangskylt
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKYLT, tredimensionell, för utskänkningsställe, föreställande druvklasar och vinblad, skuret trä, bemålad och bronserad, 1800-tal, höjd ca 70, Ø 40 cm
PROVENIENS: Vinhandel i Köpenhamn
Bruksspår
786280
2020-08-23