Hugex herrarmbandsur

Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur
Hugex herrarmbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUGEX, armbandsur, 1950-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 91810, cal Valjoux 92, diameter 37 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage och stötskador

786289

2020-06-28