1523 - Sideboard 1800-tal

1523 - Sideboard 1800-tal
1523 - Sideboard 1800-tal
1523 - Sideboard 1800-tal
1523 - Sideboard 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIDEBOARD, William and Mary-stil, fanerat i olika träslag svarvade ben på kopplat underrede, 3 lådor i sargen, mässingsbeslag, 1800-tal, England, höjd ca 68, 166 x 52 cm

Bruksslitage

786297

2020-08-23