1172 - Väskor 1800-/1900-tal

1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal
1172 - Väskor 1800-/1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄSKOR / KORGAR, 5 st, flätade i bl a korg, halm, bambu, detaljer i skinn och metall, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 5 cm

Slitage, skador

786298

2020-08-22