1524 - Väskor / korgar 1800-/1900-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄSKOR / KORGAR, 6 st, flätade i bl a halm och pil, med detaljer i skinn och metall

Slitage, skador

786301

2020-08-23