1173 - Väskor / korgar 1800-/1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄSKOR, 2 st, flätad pil och rot med skinndetaljer, delvis svärtade, 1800-/1900-tal

Slitage, skador

786302

2020-08-22