Bengt Orup Strikt
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BENGT ORUP, 15 dlr glas, "Strikt", 5 st H 18 cm, 2 st H 13 cm, 6 st H 10,5 cm samt 2 cocktailglas H 8 cm, Johansfors, målad dekor av ränder i olika färger, några med etikett
Skador: Smäre slitage
786318
2020-06-22