Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM (1873-1941): "Grön Äng", rölakan, komponerad 1928, tillverkad efter 1941, signerad AB MMF, ca 294 x 204 cm
Kantskador, slitage, fläckar, senare fransar
786333
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här