Sidebord Kina

Sidebord Kina
Sidebord Kina
Sidebord Kina
Sidebord Kina
Sidebord Kina
Sidebord Kina
Sidebord Kina
Sidebord Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBORD, 1900-talets senare del, Kina, lackarbete, höjd 83, 101x36 cm

Skador

786350

2020-06-22