Spisset smide

Spisset smide
Spisset smide
Spisset smide
Spisset smide

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SPISSET, 3 dlr, 1900-tal, smide, höjd ca 92 cm

Bruksslitage

786360

2020-06-29