Oidentifierad konstnär, olja på duk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2) abstrakta kompositioner, ena signerad G Sjöström a tergo,olja på duk, ca 38x47 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

786363

2020-06-26