Oscar Bergman akvarell

Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Saltsjöbaden", signerad Oskar Bergman 1961, akvarell, ca 23x33 cm

Ej examinerad ur ram

786364

2020-06-25