Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Saltsjöbaden", signerad Oskar Bergman 1961, akvarell, ca 23x33 cm
Ej examinerad ur ram
786364
2020-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här