Ulf Wahlberg litografi

Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): Komposition med man vid schackbord, signerad samt Épreuve d´artiste, litografier, varje enskild bildyta ca 21x18 cm,

786367

2020-06-25