Kaj Berstone akvarell

Kaj Berstone akvarell
Kaj Berstone akvarell
Kaj Berstone akvarell
Kaj Berstone akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KAJ BERNSTONE (född 1946): Vy mot Riddarholmen, signerad, akvarell, ca 30x39 cm

786371

2020-06-25