Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "On the maas", hamnmotiv med väderkvärd, signerad J Wyaneller, olja på pannå, ca 33x21 cm
786375
2020-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här