John Lundqvist, Nymfer

John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer
John Lundqvist, Nymfer

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Nymfer, signerad John Lundqvist, förgylld brons, höjd 29 cm inkl. förgylld sockel i trä. Gjutarmärkt Erik Pettersson Fud.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

786378

2020-09-13