John Lundqvist, Nymfer
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Nymfer, signerad John Lundqvist, förgylld brons, höjd 29 cm inkl. förgylld sockel i trä. Gjutarmärkt Erik Pettersson Fud.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
786378
2020-09-13