Snushund

Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

SNUSHUND, björk, halsband i järn, 1800-tal, längd ca 11 cm

Skador: Smärre slitage

786385

2020-06-24