Fritz Holmer oljemålning

Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

FRITZ HOLMER (1906-1967): ´Modell i motljus´, signerad Holmer, olja på duk, ca 45 x 54 cm

786390

2020-06-25